+380 (99) 123-4567

У домені countrybetterclub.com, доступному з https:// countrybetterclub.com, одним із наших головних пріоритетів є конфіденційність відвідувачів. Цей документ Політики конфіденційності містить типи інформації, яку збирає та записує countrybetterclub.com, і те, як ми її використовуємо. Якщо у вас є додаткові запитання або потрібна додаткова інформація про нашу Політику конфіденційності, не соромтеся зв’язатися з нами. Ця Політика конфіденційності стосується лише нашої онлайн-діяльності та дійсний для відвідувачів нашого веб-сайту стосовно інформації, якою вони поділилися та/або зібрали в домені.com. Ця політика не поширюється на будь-яку інформацію, зібрану в автономному режимі або через канали, відмінні від цього веб-сайту.

Згода

Користуючись нашим веб-сайтом, ви тим самим погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та погоджуєтеся з її умовами.

Інформація, яку ми збираємо

Особиста інформація, яку вас просять надати, і причини, чому вас просять надати, будуть з’ясовані вам, коли ми просимо вас надати вашу особисту інформацію. Якщо ви зв’яжетеся з нами напряму, ми можемо отримати додаткову інформацію про вас, як-от ваше ім’я, адреса електронної пошти, номер телефону, вміст повідомлення та/або вкладень, які ви можете надіслати нам, а також будь-яка інша інформація, яку ви можете надати. Коли ви реєструєте обліковий запис, ми можемо попросити вашу контактну інформацію інформацію, включаючи такі елементи, як ім’я, назва компанії, адреса, адреса електронної пошти та номер телефону.

Як ми використовуємо вашу інформацію

Ми використовуємо зібрану інформацію різними способами, зокрема для:

Файли журналів

countrybetterclub.com дотримується стандартної процедури використання файлів журналу. Ці файли реєструють відвідувачів, коли вони відвідують веб-сайти. Усі хостингові компанії займаються цим і частково аналітикою послуг хостингу. Інформація, зібрана файлами журналу, включає адреси Інтернет-протоколу (IP), тип браузера, Інтернет-провайдера (ISP), позначку дати й часу, сторінки переходу/виходу та, можливо, кількість кліків. Вони не пов’язані з будь-якою інформацією, яка дозволяє ідентифікувати особу. Метою інформації є аналіз тенденцій, адміністрування сайту, відстеження переміщень користувачів на веб-сайті та збір демографічної інформації.